Yenilikçi

BTA olarak yenilikçiliğimizi, çözümleri birden fazla perspektiften geniş bir bakış açısı ile değerlendirmeye izin veren sezgisel bir vizyona sahip olmamıza borçluyuz. Büyüme hedeflerimiz de yüksek performans odaklı inovatif bir kültür elde etmemizle yakından ilgili. Bundan dolayı misafirlerimizin ihtiyaçlarını yakından izliyor, yiyecek ve içecek sektörüne dair dünya trendlerini yakından takip ediyoruz.

360° İŞ MODELİ

Tedarikten hizmete her adımda var olan, Türkiye'de tek, dünyada ise sayılı şirketlerden biri konumunda bulunuyoruz. 18 yıldır süren yolculuğumuzda sadece oluşturduğumuz markalarla değil, entegre değer zinciri sistemimiz ve yenilikçi iş modeli organizasyonlarımızda da becerilerimizi gösteriyoruz. Ürün kalitesini arttırmak için tedarik zincir modelimizi yeniden yapılandırarak kendi üretim tesisimizle birlikte kurduğumuz BTA Tedarik ve Dağıtım Hizmetleri ile tedarik süreci kapsamındaki tüm ihtiyaçları tek bir merkezden zamanında ve en kapsamlı şekilde karşılıyoruz. Cakes&Bakes üretim tesisimiz ile ise bu ürünleri hazırlayarak BTA’nın markalarına üretim yapıyoruz.

AR- GE

Ar-Ge ekiplerimiz sektördeki fırsatları belirleyerek, bu fırsatları hem yeni hem de mevcut organizasyon planlarına uygulayarak süreci yönetiyor. Yeni bir ürün, marka veya faaliyet gösterilecek farklı bir yer olup olmadığına bakmaksızın, yenilikçi bakış açımızı sürekli olarak etkin konumda tutuyoruz.

Üç alanda da son derece verimli, enerjik ve proaktif çalışan bir ekibe sahibiz.

- Üretim tesisimizde çalışan ekiplerimiz tüketici trendlerini yakından takip ederek sürekli yeni reçeteler üzerinde çalışıyor ve yeni ürünler için yeni teknikler kullanıyor.
- İş Geliştirme ekibimiz sürekli olarak yeni mekanlar ve iş fırsatları araştırıyor.
- Proje departmanımızda çalışan ekiplerimiz ise yer aldığımız ve girmeyi planladığımız pazarlarda tüketici talep ve ihtiyaçlarını yakından takip ediyor.

“GÜN

Başarı, her daim daha iyiye ulaşabilmek için durmaksızın çalışmakla elde edilebilir.

John Traver, Frame.io Kurucusu”

MARKALARIMIZ

Yolculuğumuzdan bu yana beklentileri ve yönelimleri doğru analiz ederek daha önce görülmemiş yeni konseptler oluşturuyor ve markalarımızı doğru zamanda, doğru yerde geliştirerek sektörün liderlerinden biri olarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Yolculuk öncesi, sırası ve sonrasında ihtiyaç duyulan self-service lezzetler ve pratik ürünleri sunan bir modern büfe konsepti olan Seferi, zamandan tasarruf etmek isteyen misafirlerin anlık ihtiyaçlarını karşılayabileceği gazete, dergi, CD gibi birçok ürünü de bünyesinde bulunduruyor. Seferi ayrıca "paket servis" veya "mağaza içi" siparişlerde satın alınabilen soğuk ve sıcak sandviçler, şekerlemeler, fırında pişmiş çörekler, önceden hazırlanmış ve şık bir şekilde paketlenmiş çay, kahve ve alkolsüz içecekler gibi pek çok ürüne de ev sahipliği yapıyor.

Sokak yemekleri, ama sokakta değil…
Çok geniş menü seçenekli bir self-servis café olan Kantin 2010 yılından bu yana sokak yemeği kültürünün örneklerini bir araya getiriyor. Konsept sokak yemekleri üzerine kurulu ve hamburger, ızgara çeşitleri, sosis, tost ve sandviç gibi lezzetler, sağlıklı salata ve çorbalarla, uygun fırın ürünleriyle birlikte servis ediliyor.

Anadolu mutfağının kültürel mirasını koruma misyonuna sahip Tadında Anadolu, Anadolu’nun dört bir yanından unutulmaya yüz tutmuş özgün tarifleri ve değişik tatları derleyerek günümüze taşıyor.

Fırıncılığa bütünüyle yepyeni bir yaklaşım…
Hamur işlerinin, börek, tatlı ve sandviçlerin Türkiye’deki adresi olan Cakes&Bakes sadece yiyecek kategorisinde 150 farklı ürün sunuyor. Cakes&Bakes, müziğiyle, dekorasyonuyla, mekanlarının konumları ve çalışanlarının üstün nitelikleriyle bir new age café konsepti yaratıyor.Tatlı ve tuzlu kurabiyeler, özel Harman çay ve kahve çeşitleri, perakende unlu mamul satışı, pastacılık ve fırıncılıkla ilgili kitaplar, Danimarka pastası, kruvasan, ayçöreği, kuru pasta ve simitler ve başka sağlıklı alternatifler Cakes&Bakes’in aranılan ürünleri arasında.Alternatif tatlar ve lezzetli ürünler İstanbul, İzmir ve Bursa’da, hatta yolculuklarını daha da zevkli kılmak için feribotlarda müşterilerimizle buluşuyor. Ayrıca Cakes&Bakes ustaları her gün ekmekçiliğin de en güzel örneklerini gösteriyorlar. Focaccia, Panini, Roll, Ciabatta, çok tahıllı ekmek çeşitleri, tam buğday ekmeği ve Alman köy ekmeği gibi ürünler hem göze hem damağa hitap ediyor. Cakes&Bakes mağazaları kendinizi huzurlu bir ortamda hissetmeniz için dizayn edilmektedir.