Dinamik

Kuruluşumuzdan bugüne 8 ülke 17 havalimanında, gerek insan kaynağımızı, gerek ise bilgi birikimimizi her süreçte kontrollü ve sürdürülebilir bir büyümeyle yürüterek yiyecek ve içecek sektöründe küresel bir marka haline geldik. Bu büyümede yer alan operasyonel işleyişten müşteri portföyüne kadarki tüm süreçlerde dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimsedik.

EKİP ÜYELERİ

İş birliğinin, karşılıklı bağlılığın, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğu bilincindeyiz. Bundan dolayı ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görüyoruz. Proaktif, süreç odaklı, hedeflere bağlı fikirlere özgürce katkıda bulunan ekibimiz enerjik ve motive edici tutumlarıyla dinamik yapımıza güç katıyor.

DİNAMİK İŞLETME SİSTEMİ

Havaalanlarındaki noktalarımız diğer yiyecek-içecek işletmelerinden farklı olarak aralıksız hizmet sunuyor. Denizyollarında yer alan işletmelerimiz ise yolcu sayısının arttığı yaz sezonunda aynı yoğun faaliyeti gösteriyor. Değişime ve gelişime açık, misafir odaklı yaklaşımımız, yüksek misafir sirkülasyonuna sahip alışveriş merkezlerinde bulunan kentsel lokasyonlarımızı yönetmek için de hayati önem taşıyor.

ÇOK ULUSLU VE ÇOK KÜLTÜRLİ MİSAFİR PORTFÖYÜ

Havaalanları ve deniz yolları işletmelerinde yer alan noktalarımızda farklı kültüre sahip uluslararası birçok yolcuya hizmet ediyoruz. Yeni konseptler oluşturup benzersiz lezzetler sunarak, dokunduğumuz her detayı güzelleştiriyor, dünya trendlerini ve müşteri tercihlerindeki değişimleri yakından takip ediyoruz.