Coşkulu

BTA olarak en temel isteğimizi logomuzun gülen yüzünde olduğu gibi insanları mutlu etmeye çalışmak oluşturuyor. Dolayısıyla çalışanlarımızın , iş ortaklarımızın ve en önemlisi de misafirlerimizin mutluluğuna çok değer veriyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLIYIZ

Yalnızca gıda kalitesiyle değil sunduğumuz üst düzey müşteri deneyimi ile de fark yaratıyoruz ve misafir memnuniyetini sağlayabilmek adına tutku ve özveri ile çalışıyoruz. Mağazalarımızı misafirlerimizin evlerinde hissedecekleri yerlere dönüştürüyor ve onların mağazalarımızdan gülümseyerek ayrılmasını sağlıyoruz.
İlk günümüzden bu yana büyük bir hevesle tutunmuş olduğumuz bu ilke, deneyimimizle birlikte büyüyen profesyonel hizmet anlayışımızla birleşerek gerçek başarı öykülerini oluşturmaya devam ediyor.

ONLARI DİNLİYORUZ!

Bizler için müşteri deneyiminin seviyesi ve misafirlerimizden aldığımız geri bildirimler, artan işletme gelirleri ve büyüyen işletmeler kadar önem taşıyor. Yıl boyunca yaptığımız yüz yüze anketler, net tavsiye skoru raporları, mağaza içlerinde bulunan misafir öneri formları sosyal medya ve çağrı merkezi konuşmaları ile müşterilerimizi dinliyor ve önerilerini uygulamaya yönelik adımlar atıyoruz.

Additional sections at the outlets to enable our guests to charge their electronic devices
Better and quicker internet access
Optimization of airconditioning and lighting
Making menu changes according to requests
Quicker and easier payment points and methods

ONLARA İHTİYAÇ DUYDUKLARINI VERİYORUZ!

Travelisation (Seyahatleştirme); hizmet teklifi, tasarımı ve iletişimi ile sorunsuz bir şekilde çalışan bir tutumdur. Biz de bu tutum ışığında, her bir misafirimizin yolculuklarını daha az stresli ve daha eğlenceli hale getirecek belli başlı işlevsel ve duygusal çözümleri mağazalarımızda bir araya getiriyor onlara ihtiyaç duyduklarını veriyoruz.

Sipariş verirken bekleme süresini azaltmak için tasarlanan, el kasası diye tabir edilebilecek "Queue buster"lar,
Kuyrukları kısaltmak üzere özel "ödeme noktaları" ve "grab&go" (al ve git) şeklindeki satışlar için ekstra nakit ödeme noktaları,
İhtiyaçları bulmayı kolaylaştırmak için tasarlanan navigasyon araçları ile farklı bir deneyim sunuyoruz.
Bütün dijital cihazlar için şarj noktaları,
Herkese ücretsiz Wi-Fi erişimi,

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ

Onların mutluluğu bizim için önemlidir

Çalışanlarımıza çok değer veriyoruz ve misafirlerimizin mutlu olduğundan emin olmak için çalışanlarımızı mutlu etmemiz gerektiğine kuvvetle inanıyoruz. İş hedeflerimize ulaşmaya çalışırken ekibimizin her bir üyesinin ailemizin bir parçası olduğunu unutmuyoruz ve değerlerimizi her zaman finansal hedeflerimizin önüne koyuyoruz. Bu nedenle ortak hedeflere sahip olmak, yakın işbirlikleri kurmak ve karşılıklı sadakati teşvik etmek ekip olarak sarf ettiğimiz çabalarımızın merkezinde yer alıyor. İnsan kaynakları ekibimiz çalışanlarımıza stresten uzak rahat bir çalışma ortamı sunarken, harcadıkları iş gücü ve zamanın karşılığını aldıkları ve tıbbi bakımlarının eksiksiz olarak karşılandığı koşullarda sunmaktadır.

Kariyer yatırımı ve sınırsız fırsatlar

BTA olarak, güçlü bir işletmeye sahip olmanın en önemli şartının, iyi eğitimli ve gelişmeye açık bir ekibe sahip olmak olduğuna inanıyoruz. Çalışma arkadaşlarımıza yatırım yapıyor ve onları her geçen gün daha da iyi olmaya teşvik ediyoruz. Her çalışma arkadaşımızın en iyi performansı sağlaması ve gelişme göstermesi adına her bir pozisyon için uygun bir değerlendirme ve geliştirme planımız bulunuyor.

Eğitim modülleri ve eğitim programları ile kişisel gelişimlerini destekliyoruz.

Ayrıca her yeni çalışma arkadaşımız, organizasyon kültürümüze kolay geçiş yapabilmek için kapsamlı bir oryantasyon eğitimi aldıktan sonra işine başlıyor.