Yolculuğumuz

 

Uzun yolculuğumuzun ilk adımını 1999 yılında attığımız günden bugüne, tüm misafirlerimize, yolculuklarından önce ve sonra dinlenebilecekleri keyifli alanlar ve usta eller tarafından zevkle hazırlanan en lezzetli yemekleri sunuyoruz. 

 

Yolculuğumuz, başta Cakes&Bakes, Kantin, Seferi ve Tadında Anadolu olmak üzere tüm markalarımızla birlikte Türkiye'nin diğer havalimanları ve İDO terminallerine ulaştı. Deneyimimiz ve sunduğumuz hizmetler misafirlerimiz tarafından o kadar çok beğenildi ki, bu deneyim ve bilgi birikimini yurtdışında kullanmaya karar vererek yeni yurtdışı havalimanlarını da portföyümüze ekledik.

 

Lezzetli yemeklerimizi ve logomuzun gülen yüzünü yanımıza alarak gittiğimiz yerlerde son derece samimi bir şekilde memnuniyetle karşılandık.  

 

Yıllar geçtikçe de BTA, Türkiye ve yurtdışında sürekli bir büyüme ivmesi kazandı. İşimizin yanı sıra personelimizin refahı ve memnuniyetine de son derece önem verdik. Böylece kalitemizden ödün vermeden, binlerce çalışanımızın gülen yüzüyle birlikte bir büyüme formülü geliştirdik. BTA olarak, şirket içi motivasyon etkinlikleri sayesinde personelimizin daimi mutluluğunu sağladık.

1999
 

Atatürk Havalimanı
Dış Hatlar

2000

2004

TAV Airport Hotel

 

A. Menderes Havalimanı
Dış Hatlar

Esenboğa Havalimanı

2006

2007

Batum Havalimanı

Tiflis Havalimanı

 

Munastır Havalimanı

2008

2009

Gazipaşa Havalimanı

 

Atatürk Havalimanı
İç Hatlar

Üsküp Havalimanı

2010

2011

İDO

 

TEDARİK VE DAĞITIM
HİZMETLERİ

A.Menderes Havalimanı
İç Hatlar

Medine Havalimanı

Bodrum-Milas Havalimanı

2014

2015

Riga Havalimanı

TAV Airport Hotel
İzmir

 

Maskat Havalimanı

Zagreb Havalimanı

Taif Havalimanı

Yanbu Havalimanı

2017

2018

Istanbul Yeni Havaalanı

Paris Orly Havaalanı