Üretim Tesisi

BTA’nın işlettiği yiyecek ve içecek birimlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için 2006 yılında kurduğumuz 23 bin m²’lik Cakes&Bakes üretim tesisi, bugün 2 bin 500’den fazla ürün sunuyor. 130 farklı marka için 7 milyon adet yüksek kaliteli ve nefis lezzeti üretim kapasitesine ulaşan tesisimiz, kısa bir süre içinde dünyaca ünlü zincirlerle sözleşmeler imzaladı. Artan taleplerle 2013 yılında başlayan Türk lokumu üretimimiz, 8 marka altında devam ediyor ve ayda toplam 90 ton ile 40 farklı türde Türk lokumuna imza atıyoruz.

Küresel hijyen standartlarından hiçbir şekilde ödün vermeden yüksek üretim kapasitesinde faaliyet gösteren ve yüzlerce tarife sahip olan Cakes&Bakes, güçlü AR&GE departmanımız sayesinde her geçen gün nefis tariflerinin sayısını arttırıyor ve müşterilerine farklı lezzetler sunuyor.

Bugün üretim tesisimizde üretilen ve Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası restoranlar ve kafelere dağıtılan Cakes&Bakes ürünleri, 8 farklı ülkede 4 bin 200 noktada satılıyor. Cakes&Bakes, zincir restoranlar, perakende pazarındaki ulusal gıda markaları ve süpermarket zincirlerine yönelik üretimiyle şirketlerin operasyon yükünü azaltırken karlılıklarını da arttırarak yiyecek-içecek sektörünün vazgeçilmez bir iş ortağı olduğunu kanıtlıyor.

HER AY

130 Marka
İçin

7 Milyon

Lezzet