0%

Yiyecek & İçecek Hizmetleri

BTA Havalimanlarının 1999 yılında ilk işletmesini açtığı günden beri, modern mimarisiyle tamamen restore edilmiş ve tasarlanmış restoranlarıyla yolcular için bir yemek ve keyif durağı olmuştur. Bugün, 8 ülkede toplam 17 havalimanında faaliyetlerini sürdürmektedir. BTA, dünya lezzetlerini geleneksel Türk misafirperverliğiyle harmanlayarak ödül kazanan yemekler tasarlamaktadır.

HAVALİMANLARI | UÇUŞ ÖNCESİ VE SONRASI KEYFİ

Her gün 300’ü aşkın lokasyonda 75,000’den fazla havalimanı misafiri, BTA lezzetlerinin tadını çıkarıyor.

 

 

18 Havalimanı

 

8 Ülke

 

Türkiye

İstanbul Havaalanı

Ankara Esenboğa Havaalanı

İzmir Adnan Menderes Havaalanı

Antalya Gazipaşa Havaalanı

Muğla Bodrum-Milas Havaalanı

Tunus

Munastir

Enfidha-Hammamet

Kartaca

Letonya

Riga

Suudi Arabistan

Medine

Yanbu

Taif

Hırvatistan

Zagreb

Gürcistan

Tiflis

Batum

Umman

Muskat

Makedonya

Üsküp

DENİZ YOLLARI| KEYİFLİ DENİZ YOLCULUKLARI

Denizyolları yolcularına bekledikleri ve hak ettikleri hizmetleri sunmak amacıyla, havalimanı operasyonlarımız ile geliştirmiş olduğumuz yüksek kaliteli hizmet yaklaşımını, deniz yollarında da sürdürmeye devam ediyoruz. Terminallerin, arabalı vapurların, deniz otobüslerinin ve yolcu vapurlarının yiyecek-içecek noktalarında faaliyet gösteren BTA Deniz Yolları olarak, 70’den fazla lokasyonda, her yıl 50 milyonu aşkın İDO yolcusuna lezzet sunuyoruz. İDO’nun yönetimindeki tüm yiyecek-içecek birimlerini devralarak, yaptığımız büyük yatırımlar sayesinde uluslararası standartlarda yüksek kaliteli hizmetleri Kantin, Cakes&Bakes, Tadında Anadolu ve Seferi gibi markalarımızla sunuyoruz.

 

Her gün

30,000'den fazla IDO yolcusu

Yaklaşık

70 lokasyonda

BTA lezzetleriyle buluşuyor.

 
ŞEHİR NOKTALARI | BTA ŞİMDİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERINDE KALPLERİ VE ZİHİNLERİ FETHEDİYOR!

UNIQ ISTANBUL
Maslak

İstanbul’un kültür, sanat, iş ve eğlence merkezi Uniq İstanbul; konserler, müzikaller, konferanslar, eğitim tesisleri, toplantı salonlarıyla birlikte modern yaşamın yeni çekim noktası olma özelliği taşımanın yanında sektörün en yenilikçi yiyecek-içecek markalarına da ev sahipliği yapıyor.

 
3,300 m2
yeşil ile çevrelenen
bir ortam
 
 

 

600 ürün

 

60 Şehir
 

CAPITOL TADINDA ANADOLU
Altunizade

Anadolu’nun geleneksel tatları ve yöresel ürünlerini geleceğe taşımak amacıyla geliştirdiğimiz konseptimiz Tadında Anadolu ile İstanbul’un Anadolu yakasında da hizmet sunuyoruz. Türkiye’nin bir çok yöresinden ürünler sunan Tadında Anadolu’nun yeni restoranı, Altunizade Capitol Alışveriş Merkezi’nin restore edilmiş yemek katında bulunuyor.

 

Kapasite

150 Kişi

 

390- Metrekare

iç alan

100- Metrekare

teras

 
UÇUŞ İÇİ YİYECEK İKRAMI | SERVİS ÇÖZÜMLERİ

BTA, karada ve havada yiyecek&içecek ihtiyaçlarınızı karşılar. Her şey dahil bir hizmet çözümü ve yolcu misafirperverliğinin derin bir anlayışı ile BTA uçak içi ikram hizmetleri, Gürcistan, Hırvatistan ve Makedonya'da çeşitli havayolları için yemek sunmaktadır.